Moshi USB Cable with Lightning Connector 3m - Black

SKU
99MO023046
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

240W USB-C Charge Cable (2 m)
240W USB-C Charge Cable (2 m)
2.290 МКД

Достапен производ

USB-C Woven Charge Cable (1m)
USB-C Woven Charge Cable (1m)
1.790 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (1 m)
Apple Lightning to USB Cable (1 m)
1.790 МКД

Достапен производ

MagSafe Charger
MagSafe Charger
3.890 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to USB Adapter
Apple USB-C to USB Adapter
1.790 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
690 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
690 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

USB кабелот од 3 m на Moshi со Lightning конектор лесно ќе ги наполни вашите најнови уреди на Apple. Ова ви дава флексибилност за полнење на вашиот уред додека се опуштате на каучот или седите на задното седиште на автомобилот. Двата краја од овој сертифициран Lightning кабел се вградени во алуминиум за да се минимизираат електромагнетните пречки и да се обезбеди долготрајност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
Black
Големина
3 m
Length
3 meters
Компатибилност - адаптер
Lightning
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration