Moshi USB to Micro USB Cable 3m - Black

SKU
99MO023009

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Moshi USB to Micro USB Cable 3m - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4712052315563
Боја
Black
Големина
3 m
Length
3 meters
Компатибилност - адаптер
Micro-USB, USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5

Product declaration