Moshi USB to Micro USB Cable 3m - Black

SKU
99MO023009

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi USB to Micro USB Cable 3m - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4712052315563
Боја
Black
Големина
3 m
Length
3 meters
Компатибилност - адаптер
Micro-USB, USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5

Product declaration