Moshi VersaCover for iPad mini (5th Gen)

SKU
moshi-versa-cover-for-ipad-mini-5th-gen-mk
Боја
црна %
розева %
Stone %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Амортизирачка обвивка која нуди трајна заштита од 360 степени. Едноставна оригами футрола која служи и како држач. Држачот поддржува пишување, читање и пребарување. Покрај тоа, подржана е и wake/sleep функцијата како и лесен пристап до сите копчиња и камерата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Големина
No
iPad компатибилност
iPad mini 5
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Moshi
Боја
Stone
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Moshi
Боја
црна
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 5
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Moshi
Weight
0.1220
Боја
розева
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 5
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration