Moshi VersaCover for iPad mini (5th Gen) - Sakura Pink

SKU
99MO064304

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1220
Боја
Pink
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 5
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration