Moshi VersaCover for iPad mini (5th Generation) - Stone Gray

SKU
99MO064011

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
Stone
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration