Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Mini - 5 панели

SKU
NL42-5002HX-5PK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Најпопуларните шестоаголни Nanoleaf осветлувачки панели кои се модуларни и лесни за користење! Инсталирајте ги на било која рамна површина користејќи го вклучениот пакет за монтирање.
Што вклучува пакувањето?

 • [5] Hexagon Light Panels
 • [1] Controller
 • [1] 240V Power Supply (2-prong EU and 3-prong UK plugs)
 • [5] Mounting Plates
 • [6] Linkers for connecting panels and Controller
 • [6] Double-sided adhesive Mounting Tape
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Nanoleaf
  Големина
  No
  HomeKit compatibility
  No

  Product declaration