Next One футрола за iPad Pro 11" (2018/20) - зелена

SKU
IPD11-SMART-GRN
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
зелена
Големина
No
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration