NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11

SKU
IPH-11-3D
 

Достапност

Слични производи

NextOne - Tempered Glass Screen Protector for iPhone 11
NextOne - Tempered Glass Screen Protector for iPhone 11
2.190 МКД

Достапен производ

Lens Glass screen protection for iPhone 11
Lens Glass screen protection for iPhone 11
800 МКД

Достапен производ

Детали

3D NextOne стаклената фолија е иновативен производ кој овозможува совршена и лесна апликација за 5 секунди, со нано-плазма технологија која спречува отпечатоци од прсти и дозволува да се изнесат оригиналните бои на дисплејот, нудејќи ултра HD квалитет.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
Weight
0.0000
EAN code
6427157000242
Големина
iPhone 11
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration