NextOne силиконска маска за iPhone 11 Pro - плава

SKU
IPH11PRO-SCASE-BLUE
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next Provider Systems
Боја
Dark Blue
Големина
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration