Nonda New 180° ZUS Lightning кабел (1.2m) - црн

SKU
LC33BKRN

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Материјал со високи перформански за супериорна издржливост

Изморени сте од испреплетени кабли кои траат само неколку месеци?

Затоа ние го изработивме ZUS Cable со најсилната aramid fiber технологија, често користена во аеро и воената индустрија.

Lab Tested by TÜV 15,188 превиткувања

The ZUS Cable може да се превитка 15,000 пати, 50% повеќе од сличните кабли од другите произведувачи.

Доживотна гаранција

Ако кабелот се расипе од нормална употреба,ние ќе го промениме.

Tangle-Free

Секој кабел доаѓа со velcro tie за подобра организација.

Перфектно работи со ZUS Car Charger

ZUS кабелот има приклучок од 90 степени кој е идеален за мали тесни места.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Nonda
Weight
0.1000
EAN code
853837006314
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Length
1,2 meters
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)

Product declaration