Office 365 Personal - 1 годишна претплата

SKU
QQ2-00989-LIC

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Правете и уредувајте документи, презентации и управувајте со најшироко користениот канцелариски софтвер во светот - Microsoft Office 365.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА:
Word
Excel
PowerPoint
One Note
Outlook
OneDrive - 1TB Cloud простор

Со едно годишната претплата добивате пристап до:
- 1 Mac или Windows компјутер, 1 iPad или Android/Windows таблет и 1 iPhone или друг паметен телефон.
- Целосно инсталирани најнови верзии на Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote и други
- 1TB Cloud простор за складирање на документи и
- Постојан пристап до надградби

Производот не доаѓа со упатство за инсталација, само код за да ја активирате претплатата на Вашиот Mac, iPad и iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Microsoft
Големина
No
End of life
No

Product declaration