Office Home and Business 2019

SKU
T5D-03245

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Office Home and Business 2019 е за семејства и мали бизниси кои ги сакаат класичните Office, апликации и е-пошта.
Тоа вклучува Word, Excel, PowerPoint и Outlook за Вашиот Mac.
Еднократнo инсталирана на 1 Mac компјутер за употреба дома или на работа

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Microsoft
Големина
No
End of life
No

Product declaration