Office Home and Student 2019

SKU
79G-05061

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Основниот Microsoft Office пакет е наменет за стиденти и семејства кои имаат потреба од основните Office апликации. Овој пакет ги вклучува Word, Excel и PowerPoint. Со еднократно купување добивате можност овој пакет да го инсталирате на еден Mac или PC компјутер во Вашиот дом.

При купување на Microsoft Office Home and Student 2019 добивате:

• Еднократна активација на еден Mac или PC компјутер
• Classic 2019 верзии на Word, Excel и PowerPoint апликациите
• Лиценца за користење во Вашиот дом.

*Вклучени се сите јазици. Коматибилен со macOS и Windows 10 оперативните системи.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Microsoft
Големина
No
End of life
No

Product declaration