Polaroid ZIP Mobile Printer - White

SKU
POLMP01W

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Polaroid ZIP Mobile Printer - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Polaroid
EAN code
840102108965
Тастатура
No
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Боја
No
Connectivity
No

Product declaration