Polaroid ZIP Mobile Printer - White

SKU
POLMP01W

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Polaroid ZIP Mobile Printer - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Polaroid
EAN code
840102108965
Тастатура
No
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Боја
No
Connectivity
No

Product declaration