PURO BOOKLET SLIM case IPAD AIR 2:SILVER

SKU
IPAD6BOOKSSIL
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
2.490 МКД

Достапен производ

Next One iPad 10.2 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 10.2 inch Scribble | Screen protector
2.190 МКД

Достапен производ

Next One Rollcase за iPad 10.2" - црвена
Next One Rollcase за iPad 10.2" - црвена
2.390 МКД

Достапен производ

Smart Cover for iPad (9th generation) - English Lavender
Smart Cover for iPad (9th generation) - English Lavender
4.590 МКД

Достапен производ

Next One Rollcase за iPad 10.2" - црна
Next One Rollcase за iPad 10.2" - црна
2.390 МКД

Достапен производ

Next One Rollcase за iPad 10.2" - зелена
Next One Rollcase за iPad 10.2" - зелена
2.390 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Royal Blue
Rollcase for iPad 10th generation | Royal Blue
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

PURO BOOKLET SLIM Case за IPAD AIR 2: SILVER

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Puro
EAN code
8033830113307
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration