PURO BOOKLET SLIM case IPAD AIR 2:SILVER

SKU
IPAD6BOOKSSIL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

PURO BOOKLET SLIM Case за IPAD AIR 2: SILVER

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Puro
EAN code
8033830113307
Боја
No
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration