PURO ZETA SLIM Pencil - iPad Pro 9.7"

SKU
IPAD7ZETAPROBLK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Puro Zeta Slim Case + Pencil Holder за iPad Pro 9.7"

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Puro
EAN code
8033830174148
Боја
No
Модел
No
Големина
No
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration