PURO ZETA SLIM Pencil - iPad Pro 9.7"

SKU
IPAD7ZETAPROBLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Puro Zeta Slim Case + Pencil Holder за iPad Pro 9.7"

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Puro
EAN code
8033830174148
Боја
No
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration