SATECHI 30W Dual-Port Wall Charger EU version

SKU
ST-MCCAM-EU
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961008130
Боја
Space Gray
MagSafe compatibility
No
Charger type
Wall charger
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen)
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13" Retina (2020), MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration