Satechi Aluminum Laptop Stand

SKU
conf-satechi-aluminium-laptop-stand-mk
Боја
Space Gray %
Gold %
Rose Gold %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Satechi Aluminum Laptop Stand е совршен додаток за вашиот лаптоп или таблет. Држачот за лаптопи од алуминиум ја поедноставува и организира вашата работна маса, истовремено одржувајќи чист, функционален стил.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Големина
No
Производител
Satechi
Боја
Space Gray
Материјал
Aluminium
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air M1, MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13" Retina (2020), MacBook Air 11" (Mid 2012 or newer) , MacBook Air 11" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011-2014) , MacBook Air 13" (Mid 2010 or older) , MacBook Pro M1, MacBook Pro 13" with Touch Bar (2020), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 13", MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 16", MacBook Pro 14" - 2021, MacBook Pro 16" - 2021
Производител
Satechi
Боја
Gold
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)
Боја
Rose Gold

Product declaration