Satechi Aluminum Mouse Pad

SKU
conf-satechi-aluminium-mouse-pad-mk
Боја
Space Gray %
сребрена %
златна %
Розево златна %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Satechi Aluminium е оптимална подлога за глувче за работа, игри, студирање и многу повеќе. Тенок и модерен дизајн изгледа одлично на кој било работен простор и штити работна површина од гребнатини. Изработена од алуминиум, ултра мазната површина на оваа подлога за глувци овозможува прецизна контрола на глувчето.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
End of life
No
Производител
Satechi
Weight
0.4800
EAN code
879961006525
Боја
Space Gray
Compatibility
Apple Magic mouse 2
Производител
Satechi
Weight
0.4800
EAN code
879961004118
Боја
сребрена
Compatibility
Apple Magic mouse 2
Производител
Satechi
Weight
0.4800
Боја
златна
Compatibility
Apple Magic mouse 2
Производител
Satechi
Weight
0.4800
Боја
Розево златна
Compatibility
Apple Magic mouse 2

Product declaration