Satechi Aluminum Vertical Laptop Stand

SKU
conf-satechi-aluminium-vertical-laptop-stand-mk
Боја
Black %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Универзалниот вертикален алуминиумски држач Satechi за лаптоп е вашето совршено решение да ја одржувате вашата маса или биро организирано. Направено од издржлив елоксиран алуминиум, држачот е доволно тежок за безбедно да ги држи вашите лаптопи и таблети без да паднат. Елегантен додаток за маса и елегантен додаток на вашиот работен простор.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Големина
No
Производител
Satechi
Боја
Black
Материјал
Aluminium
Производител
Satechi
Боја
Space Gray
Материјал
Aluminium

Product declaration