Satechi Flexible TYPE-C Cable (0.25m)

SKU
conf-satechi-flexible-type-c-cable-mk
Боја
црна %
бела %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Користете го Satechi Type-C флексибилниот USB кабел за брзо полнење на Type-C уреди каде и да одите. Едноставно поврзете го вашиот USB-C телефон или таблет уред со USB влез. Со врвна силиконска конструкција, издржливиот, сепак флексибилен дизајн на кабелот Type-C, обезбедува долг животен век.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
Боја
бела
Боја
црна

Product declaration