SATECHI Multi Port 4K Adap V2 Gold

SKU
ST-TCMA2G

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.1100
EAN code
879961007157
Боја
Gold
MagSafe compatibility
No

Product declaration