Satechi Aluminium TYPE-C PRO Hub (HDMI 4K,PassThroughCharging,2x USB3.0,2xSD,ThunderBolt 3) - златна

SKU
ST-CMBPG

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0700
EAN code
879961008017
Големина
No
MagSafe compatibility
No

Product declaration