Satechi Aluminium TYPE-C PRO Hub (HDMI 4K,PassThroughCharging,2x USB3.0,2xSD,ThunderBolt 3) - златна

SKU
ST-CMBPG

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0700
EAN code
879961008017
Големина
No
MagSafe compatibility
No

Product declaration