SATECHI Slim Type-c Multi Adap Gold

SKU
ST-CMAG

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

SATECHI Slim Type-c Multi Adapter - Gold

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0800
EAN code
879961006594
Боја
Gold
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)

Product declaration