Satechi Aluminum SLIM TYPE-C MultiPort Adapter (HDMI 4K,PassThroughCharging,2x USB 3.0) - розево златна

SKU
ST-CMAR

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

SATECHI Slim Type-c Multi Adapter - Rose Gold

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0800
EAN code
879961006617
Боја
Rose Gold
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)

Product declaration