Satechi Aluminum SLIM TYPE-C MultiPort Adapter (HDMI 4K,PassThroughCharging,2x USB 3.0) - розево златна

SKU
ST-CMAR

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

SATECHI Slim Type-c Multi Adapter - Rose Gold

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0800
EAN code
879961006617
Боја
Rose Gold
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)

Product declaration