SATECHI Slim Type-c Multi Adap Silver

SKU
ST-CMAS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

SATECHI Slim Type-c Multi Adapter - Silver

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0800
EAN code
879961006587
Боја
Silver
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)

Product declaration