Satechi TYPE-C Aluminum USB Hub & Card Reader - Silver

SKU
ST-TCHCRS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.1400
Боја
сребрена

Product declaration