SATECHI Type-C PASS USB HUB Space Gray

SKU
ST-TCUPM

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Satechi Type-C Pass USB Hub - Space Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0500
EAN code
879961005634
Боја
Space Gray
Модел
No
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Mac компатибилност
MacBook 12"
Што има во кутијата?
1 x Satechi Type-C Pass USB Hub

Product declaration