SATECHI Type-C PASS USB HUB Space Gray

SKU
ST-TCUPM
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Satechi Type-C Pass USB Hub - Space Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0500
EAN code
879961005634
Боја
Space Gray
Модел
No
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Mac компатибилност
MacBook 12"
Што има во кутијата?
1 x Satechi Type-C Pass USB Hub

Product declaration