Satechi Type-C Pro Hub With Ethernet & 4K HDMI - Silver

SKU
ST-TCPHES
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0800
EAN code
879961007324

Product declaration