SATECHI Type-C USB HUB Silver

SKU
ST-TCUHS

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

SATECHI Type-C USB HUB - Silver

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0500
EAN code
879961005382
Боја
Silver
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No

Product declaration