SATECHI Type-C USB HUB Silver

SKU
ST-TCUHS

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

SATECHI Type-C USB HUB - Silver

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0500
EAN code
879961005382
Боја
Silver
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No

Product declaration