SATECHI Type-C USB HUB Space Gray

SKU
ST-TCUHM

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

SATECHI Type-C USB HUB - Space Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961005405
Боја
Space Gray
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)

Product declaration