SATECHI Type-C USB HUB Space Gray

SKU
ST-TCUHM
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

SATECHI Type-C USB HUB - Space Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961005405
Боја
Space Gray
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)

Product declaration