SATECHI Type-C to VGA 1080p

SKU
ST-TCVGAM

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Use your VGA enabled display with your new USB-C device. All you will need is a VGA cable and your Type-C device can be displayed and shared on your VGA display! Quality design and built to ensure consistent connection.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.0400
Боја
Space Gray

Product declaration