SATECHI Wireless Charging Pad - сребрен

SKU
ST-WCPS

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

ST-WCPS

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.1600
EAN code
879961006426
Боја
Silver
Модел
No
Големина
No
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration