SATECHI Wireless Charging Pad - сребрен

SKU
ST-WCPS

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ST-WCPS

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.1600
EAN code
879961006426
Боја
Silver
Модел
No
Големина
No
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration