Sennheiser EZX 80 Bluetooth 3in1

SKU
EZX 80
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Case (USB_C)
AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Case (USB_C)
Special Price 17.990 МКД
Regular Price 20.390 МКД

Достапен производ

AirPods 2 with Charging Case
AirPods 2 with Charging Case
Special Price 9.990 МКД
Regular Price 10.790 МКД

Достапен производ

AirPods (3rd gen) with Lightning Charging Case
AirPods (3rd gen) with Lightning Charging Case
Special Price 12.490 МКД
Regular Price 14.590 МКД

Достапен производ

AirPods (3 gen.) с MagSafe
AirPods (3 gen.) с MagSafe
Special Price 13.990 МКД
Regular Price 15.290 МКД

Достапен производ

Apple EarPods with Lightning Connector
Apple EarPods with Lightning Connector
1.390 МКД

Достапен производ

EarPods (USB-C)
EarPods (USB-C)
1.390 МКД

Достапен производ

AirPods Max - Space Gray
AirPods Max - Space Gray
Special Price 36.990 МКД
Regular Price 39.190 МКД

Достапен производ

AirPods Max - Silver
AirPods Max - Silver
Special Price 36.990 МКД
Regular Price 39.190 МКД

Достапен производ

Детали

Преглед
Sennheiser EZX 80 Bluetooth® слушалките ви овозможува да зборувате со часови. Во неа има зачудувачки 10 часа разговор и 10 дена од stand-by време, како и способност за репродукција на подкасти, музика и аудио книги од вашиот уред.

Карактеристики
 • Долго време за разговор - До 10 часа непрекинато време за разговор, - еден од најдолгите на пазарот
 • Ви кажува како тоа се прави - Иновативните говорни инструкции ве информираат за времето на батеријата и многу повеќе
 • За повици и музика - Слушајте ги подкастовите, музичките и аудио книги, како и да ги користите за телефонски повици
 • Совршен iPhone-партнер - индикатор за статусот на батеријата на слушалката на екранот на вашиот iPhone. Не е потребно поставување!
 • Полнењето е брзо - Брзо полнење ќе ве врати и ќе работи во ниеден момент
 • Се поврзува на два уреди - се поврзува со вашиот работен и личен мобилен телефон или вашиот мобилен телефон и вашиот компјутер
 • USB кабел за полнење - Нема потреба да се носат ѕидни полначи
 • Ведро како HD-HD глас подготвен за оптимален звук
 • Лесна контрола на повик - Три копчиња за едноставна, интуитивна контрола на повеќе функции
 • Секогаш во контрола - Погодно се наоѓа прекинувачот за вклучување / исклучување
 • Мир на умот - двегодишна меѓународна гаранција
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Sennheiser
  Боја
  Black
  Модел
  No
  Големина
  No
  Connectivity
  No
  Earphone type
  Bluetooth Headset, In-ear
  Што има во кутијата?
  EZX 80 headset
  1 x USB charging cable
  1 x quick setup guide
  1 x car charger
  1 x wall charger (3 in 1 EU version only)

  Product declaration