SLG D+ IPH7 Clip Case

SKU
DICLBIP7-02

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карбонска футрола која совршено се вклопува со Вашиот iPhone 7 Plus.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
SLG Design
EAN code
8809471963966
Боја
Blue
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Blue
Материјал
Carbon, Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7

Product declaration