SLG D+ IPH7+ Clip Case

SKU
DICLBIP7P-01
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe - Black
5.690 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Orange Sorbet
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Orange Sorbet
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE ALL-ROUNDER PRIVACY GLASS SCREEN PROTECTOR FOR IPHONE 15
NEXT ONE ALL-ROUNDER PRIVACY GLASS SCREEN PROTECTOR FOR IPHONE 15
2.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Leather Case with MagSafe - Midnight
iPhone 14 Plus Leather Case with MagSafe - Midnight
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 5.690 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Winter Blue
iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Winter Blue
4.890 МКД

Достапен производ

Детали

Карбонска футрола која совршено се вклопува со Вашиот iPhone 7 Plus.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
SLG Design
EAN code
8809471964000
Боја
Khaki
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Khaki
Материјал
Carbon, Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus

Product declaration