SLG D+ IPH7+ Clip Case

SKU
DICLBIP7P-01

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карбонска футрола која совршено се вклопува со Вашиот iPhone 7 Plus.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
SLG Design
EAN code
8809471964000
Боја
Khaki
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Khaki
Материјал
Carbon, Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus

Product declaration