Smart Cover for iPad 7 / 8 / Air 3

SKU
smart-cover-for-10.5‑inch-ipad-air
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
7.590 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Pro 12.9-inch (6th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Pro 12.9-inch (6th generation) - Marine Blue
Special Price 7.990 МКД
Regular Price 9.590 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Next One Rollcase за iPad 11" - Leaf Green
Next One Rollcase за iPad 11" - Leaf Green
2.990 МКД

Достапен производ

Детали

Smart Cover за iPad е изграден од едно парче полиуретан за да го заштити предниот дел на вашиот уред. Автоматски го "буди" iPad-от кога е отворен и го "заспива" кога е затворен. Можете лесно да го преклопите Smart Cover во различни позиции за да креирате ставка за читање, гледање, пишување или за FaceTime повици. И лесно се отстранува, така што можете да го извадите и пак да го наместите кога и да посакате.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Големина
No
iPad компатибилност
iPad Air 3, iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
Weight
0.1200
EAN code
190199131378
Боја
Pink Sand
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
Weight
0.1200
EAN code
190199131347
Боја
White
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
190199599567
Боја
Surf Blue
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
194252087008
Боја
Deep Navy
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
194252087039
Боја
Cyprus Green
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
194252087060
Боја
Pink Citrus
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration