Smart Folio for 12.9-inch iPad Pro (3rd Generation) - Pink Sand

SKU
MVQN2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190199131705
Боја
Pink Sand
Материјал
Polyurethane
Бои
Pink
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration