Smart Folio for 12.9-inch iPad Pro (3rd Generation) - Pink Sand

SKU
MVQN2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190199131705
Големина
12,9"
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
песочно розева
Бои
Pink
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No