Speck 9.7" iPad Balance футрола Black/Clear

SKU
121943-7578
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
2.990 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
Special Price 5.990 МКД
Regular Price 7.590 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Tempered Glass Screen Protector for iPad 10th generation
Tempered Glass Screen Protector for iPad 10th generation
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad (10th generation) - Watermelon
Smart Folio for iPad (10th generation) - Watermelon
Special Price 5.990 МКД
Regular Price 7.590 МКД

Достапен производ

Next One футрола за iPad Pro 11" (2018/20) - црна
Next One футрола за iPad Pro 11" (2018/20) - црна
2.990 МКД

Достапен производ

Детали

Футрола со заштита од паѓање до 1 метар. Balance FOLIO го заштитува вашиот iPad безбедно од пад и гребнатини. Прилагодлив држач. Без разлика дали читате, пишувате или едноставно го гледате Вашето омилено ТВ шоу, Balance Folio е прилагодлив држач. Подигнатиот раб околу екранот го штити и обезбедува дополнителна заштита од пад. Магнетскиот преден дел се вклопува совшрено за максимален тенок дизајн. Овозможено wake/sleep. Издржлива PU кожа. Нашравена од материјали што се лесни за чистење, за перфектна секојдневна употреба.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Weight
0.1000
EAN code
848709065810
Боја
Clear / Transparent
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Plastic
Бои
Black, Transparent
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration