Speck Balance футрола за iPad Pro 11"

SKU
122011-1050
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Next One iPad 12.9 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 12.9 inch Scribble | Screen protector
2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad (10th generation) - Sky
Smart Folio for iPad (10th generation) - Sky
7.590 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Royal Blue
Rollcase for iPad 10th generation | Royal Blue
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad (10th generation) - Watermelon
Smart Folio for iPad (10th generation) - Watermelon
7.590 МКД

Достапен производ

Scribble screen protector for iPad 10th generation
Scribble screen protector for iPad 10th generation
Special Price 1.290 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

NextOne - Tempered Glass за iPad 12.9"
NextOne - Tempered Glass за iPad 12.9"
2.990 МКД

Достапен производ

Детали

Футрола со заштита од паѓање до 2 метри. Balance Folio го заштитува вашиот iPad безбедно од пад и гребнатини. Прилагодлив држач. Без разлика дали читате, пишувате или едноставно го гледате Вашето омилено ТВ шоу, Balance Folio е прилагодлив држач. Два цврсти и долготрајни слоеви за максимална заштита Тврд надворешен слој и мек IMPACTIUM ™ слој со научно изградени пад зони кои обезбедуваат два слоја на заштита во тенка, едноделна футрола. Цврстиот екстериер се спротивставува на пад и гребнатини, а поликарбонатниот периметар спречува оштетувања на футролата. "Raised BEZEL screen protection" Дава дополнителна заштита на iPad-от од гребење и оштетување ако ви падне на предниот дел. Магнетски преден дел кој се вклопува совшрено за максимален тенок дизајн. Овозможено wake/sleep. Нашравена од материјали што се лесни за чистење, за перфектна секојдневна употреба.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Weight
0.0000
EAN code
848709066251
Боја
Black
Капацитет
No
Материјал
Plastic
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Air 3
Тип на футрола
Full case, Hard case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration