Speck iPad Mini 4 StyleFolio Luxe Textured Metallic Oil Slick Gold/Shadow

SKU
73958-5073

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Одговара само со iPad mini 4
  • Меката постава обезбедува целосна заштита за предниот и задниот дел на iPad mini 4
  • Повеќекратните агли овозможуваат удобно гледање и пишување
  • Прилагодена луксузна заштита за iPad mini 4 која е издржлива и лесна
  • Безбедно се прилепува за да го заштити вашиот екран на допир кога не е во употреба

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
EAN code
848709027146
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration