Speck iPad Mini 4 StyleFolio Luxe Textured Metallic Oil Slick Gold/Shadow

SKU
73958-5073
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Next One iPad 12.9 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 12.9 inch Scribble | Screen protector
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad (10th generation) - Sky
Smart Folio for iPad (10th generation) - Sky
7.590 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
7.590 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Pro 11-inch (4th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Pro 11-inch (4th generation) - Marine Blue
7.590 МКД

Достапен производ

EPICO KEYBOARD CASE iPad Pro 11" (2018) / iPad Pro 11" (2020) / iPad Pro 11" (2021) / iPad Air 10,9 - QWERTY - Black
EPICO KEYBOARD CASE iPad Pro 11" (2018) / iPad Pro 11" (2020) / iPad Pro 11" (2021) / iPad Air 10,9 - QWERTY - Black
6.690 МКД

Достапен производ

Детали

Карактеристики:
  • Одговара само со iPad mini 4
  • Меката постава обезбедува целосна заштита за предниот и задниот дел на iPad mini 4
  • Повеќекратните агли овозможуваат удобно гледање и пишување
  • Прилагодена луксузна заштита за iPad mini 4 која е издржлива и лесна
  • Безбедно се прилепува за да го заштити вашиот екран на допир кога не е во употреба

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
EAN code
848709027146
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration