Speck iPhone XS/X Presidio Grip футрола

SKU
speck-iphone-xs-x-presidio-grip-futrola-mk
 

Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe - Black
5.690 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Orange Sorbet
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Orange Sorbet
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE ALL-ROUNDER PRIVACY GLASS SCREEN PROTECTOR FOR IPHONE 15
NEXT ONE ALL-ROUNDER PRIVACY GLASS SCREEN PROTECTOR FOR IPHONE 15
2.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Leather Case with MagSafe - Midnight
iPhone 14 Plus Leather Case with MagSafe - Midnight
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 5.690 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Winter Blue
iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Winter Blue
4.890 МКД

Достапен производ

Детали

Два цврсти и долготрајни слоеви за максимална заштита Надворешната обвивка од поликарбонат и внатрешната обвивка IMPACTIUM ™ се обликувани заедно за да ви дадат два слоја на заштита во тенка, едноделна футрола "Raised BEZEL screen protection" Дава дополнителна заштита на телефонот од гребење и оштетување ако телефонот ви падне на предниот дел. Заштита од 3 метри пад со IMPACTIUM ™ шок бариера Материјалот IMPACTIUM ™ е направен да го апсорбира ударот и да го распрсне шокот. Пад од 3 метри направен повеќе пати од независни лаборатории за да се обезбеди супериорна заштита. Овозможува безжично полнење Дизајниранa за да овозможи Qi безжично полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
iPhone XS
Производител
Speck
EAN code
848709059567
Боја
Black
Материјал
Polycarbonate, TPE (Thermoplastic Elastomers)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Speck
EAN code
848709059611
Боја
Dark Blue
Материјал
Polycarbonate, TPE (Thermoplastic Elastomers)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Speck
EAN code
848709059673
Боја
Defiant Black-Red
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration