Speck 9.7" iPad Pro Balance Folio Leather - Black/Black

SKU
111056-1050

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Speck 9.7" iPad (2017/2018), 9.7-Inch iPad Pro, iPad Air 2/Air  Balance Folio Leather - Black/Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Weight
0.1000
EAN code
848709055590
Боја
Black
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Eco-leather
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration