Speck 9.7" iPad Pro Balance Folio Leather - Black/Black

SKU
111056-1050

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Speck 9.7" iPad (2017/2018), 9.7-Inch iPad Pro, iPad Air 2/Air  Balance Folio Leather - Black/Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Weight
0.1000
EAN code
848709055590
Боја
Black
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Eco-leather
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration