Speck Presidio Pro Folio Black Case for iPad Pro 11"

SKU
122013-1050

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Black
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration