Speck Presidio Pro Folio Black Case for iPad Pro 11"

SKU
122013-1050

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Black
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration