Speck 9.7-inch iPad Pro SMARTSHELL PLUS CLEAR/CLEAR CORE 3 PACKAGING

SKU
77644-5085
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
7.590 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Pro 12.9-inch (6th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Pro 12.9-inch (6th generation) - Marine Blue
Special Price 7.990 МКД
Regular Price 9.590 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Next One Rollcase за iPad 11" - Leaf Green
Next One Rollcase за iPad 11" - Leaf Green
2.990 МКД

Достапен производ

Детали

Доколку го користите само оригиналниот Apple Smart Cover за Вашиот iPad, тогаш потребен Ви е само задниот заштитен дел или Speck SmartShell. Оваа лесна, ултра-тена и тврда футрола ќе го покрие задниот дел на Вашиот iPad и беспрекорно ќе се искоординира со Вашиот Apple Smart Cover. Оваа футрола е мека на допир со цел да Ви обезбеди сигурен и удобен зафат!

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Weight
0.0000
EAN code
848709034328
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Тип на футрола
Back case
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration