"Spigen Classic C1, graphite - iPhone X"

SKU
057CS23197

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809565308376
Боја
Gray
Големина
No
Материјал
Polycarbonate, TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Што има во кутијата?
Kryt na iPhone X Spigen Classic C1

Product declaration