"Spigen Classic C1, graphite - iPhone X"

SKU
057CS23197
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
EAN code
8809565308376
End of life
No
Боја
сива
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Што има во кутијата?
Kryt na iPhone X Spigen Classic C1