Spigen Hybrid NX, black - iPhone XR:

Spigen Hybrid NX, black - iPhone XR

SKU
064CS24945
Карактеристики:
Секојдневната издржливост спакувана во дводелен дизајн за виткање Отпорност на отпечатоци со мека, мат црна површина
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
Секојдневната издржливост спакувана во дводелен дизајн за виткање Отпорност на отпечатоци со мека, мат црна површина
Производител
Spigen
EAN code
8809613764666
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ