Spigen Smart Fold футрола iPad Air 10.5 - црна

SKU
073CS26319

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Spigen
Боја
Black
Големина
iPad Air 3
iPad компатибилност
iPad Air 3

Product declaration