STM Grace sleeve 11inch - dark purple

SKU
STM-114-106K-45

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

STM Grace sleeve 11inch

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
EAN code
0617529786638
Боја
Purple
Модел
No
Големина
11inch
Капацитет
11 inch
Бои
Purple
Материјал
Polyester
Case Size
11"
Тип на футрола
Sleeve

Product declaration