10,5" Tempered стакло за iPad Pro/Air

SKU
20612151000001
 

Достапност

Детали

  • Високо квалитетно стакло со јачина од 9H
  • Реално темперирано стакло
  • Заоблени рабови и дебелина од само 0.3 мм
  • Epico Glass Protector не остава меурчиња
  • Се одликува со anti-scratch технологија која ги спречува механичките гребаници
  • Слој Anti-Crack спречува дисплејот да се пукне откако ќе падне
  • Стаклото е високо чувствително на допир и нема да резултира со намалена реакција на екранот

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Epico
Weight
0.0000
EAN code
8596049086126
Боја
Clear / Transparent
Големина
10.5inch iPad Pro
Материјал
Tempered Glass
Бои
Transparent
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3
Тип на футрола
Screen Protector

Product declaration